0 534 377 76 61

Hakkımızda

Hakkımızda

Selami ASLAN OTOGAZ; Konya'da Otogaz dönüşüm sistemlerinin satış ve montajı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Ziyaretçilerimize bilgi vermek, ekonomik yararlar sağlamak, ülkemize hem maddi hem de çevresel katkıda bulunmak ana hedefimizdir.


Müşteri güven ve sağlığını ön planda tutan firmamız, kendisine duyduğu özgüven ve azim ile müşteri odaklı çalışmayı prensip edinip, müşterilerimize kaliteli ve uygun hizmet vermeyi amaç edinmiştir.


Hizmetlerimiz Arasında;


■ Her marka araca otogaz dönüşüm sitemleri montajı, Otogaz tesisatı bakım, onarım ve yenileme.


■ Otogaz dönüşüm sitemlerinde Brc, Lovata, mimgas ve MGS ekipmanlarından tercih edilen sistemin montaj edilmesi.


■ Enjeksiyonlu araçlara Sıralı otogaz dönüşüm sitemleri montajı, Karbüratörlü araçlara otogaz dönüşüm sitemleri montajı.


■ Otogaz yakıt deposu yenileme, Otogaz dönüşüm sitemleri beyin değişimi, Bilgisayarlı Gaz ayarı yapılması ve performans testi uygulaması.


Firmamız Dünya’nın ve Türkiye’nin öncü otogaz markaları olan Lovato, Atiker, Mimgas, Brc, Mgs yetkili bayii ve servisi olup, kullanmış olduğumuz ürünler TSE standartlarının gereklilikleri ile uluslararası standartlar referans alınarak montaj yapılmaktadır. Kullanılan kit ve malzemelerimiz ECR-67 01 standartlarına uygundur.ARA

YOL TARIFI

WHATSAPP